ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER

ENDÜSTRİYEL 1
-STREÇ FİLMLER
-KOLİ BANDI
-HOTMELT
-AKRİLİK
-KAUÇUK
-BASKILI
-BALONLU NAYLON
-100X100 (60GR)
-120X100(60GR)
-140X100(60GR)
-150X100(60GR)
-160X100(60GR)
-200X100(60GR)
-100X50(40GR)
-150X150(40GR)

-ENDÜSTRİYEL KAĞIT ÜRÜNLERİ
Özellikle işletmelerin çok fazla tercih ettiği ve sağlık bakımından da memnun kaldıkları ürünler arasında yer alarak tüketimin fazla yapıldığı görülmektedir. Yüzlerce kişinin çalıştığı ve ihtiyaç alanlarının sürekli sirkülasyonda olduğunu hayal edecek olursak kaçınılmaz fırsat olarak karşımıza çıkan Endüstriyel Kağıt Ürünleri rakamsal anlamda da memnuniyet sağlayabilmektedir. Yani gitmiş olduğumuz en ufak bir lokantalarda dahi ihtiyaç alanlarında görülmesi mümkündür.
Kaliteye ve temizliğe önem verenlerin adresi olarak sizlere bu konuda yardımcı olabilecek birden fazla ürün çeşidi sunabiliriz. 120 yapraklı Z havlulardan başlayarak içten çekmeceli tuvalet havluları ile devam ederek bir de hareketli kâğıt havluların göz gezdirilmesine vesile olabiliriz. Satın alacağınız Kâğıt Ürünleri özelliklerine göre koliler içerisinde 6'lı, 12'li ve 50'li tercihler yapılabilir. Hem evlerinizde, hem de işletmelerinizde değerlendirebileceğiniz şık ve gösterişli ürünler olarak bilinmektedirler.
İnternet satış sitemize giriş sağlayarak sizlere en uygun olan ürünlere göz atmanız durumunda her gün düzenli olarak sipariş girebileceksiniz. Şimdiden belirtmek gerekirse yapacağınızalışverişleriniz için kargolar ücretsiz olmakta ve adresinize kadar teslim edilmektedir. Böylesine kaliteli ve güvenilir bir alışveriş karşısında bir de yapacağınız karları düşünecek olursak alırken kazanmanın mutluluğunu da sizlere yaşatabiliriz. Sizlerin memnuniyeti her şeyden önemli olacağı için kullanacağınız Endüstriyel Ürünler için de kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Detaylar için müşteri hizmetleri telefonunu arayabileceğinizi de belirtmek isteriz.

POŞETLER
Poşetler, bireysel ve ticari açıdan ele alındığında yaşamın her anında en büyük tüketim maddelerinden biri oldukları görülmektedir. Kullanım alanına göre işlevsel özelliklerle bezenerek üretilmeleri, kullanıcılarına da ayrıca avantaj sağlamaktadır. Teknolojinin gelişmesi üzerine Poşet imalatında da gelişme kayıt edilmiş ve tüketicinin ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştirilerek memnuniyet elde edilmiştir. Bugün pide, dürüm gibi gıda maddelerinin koyulduğu Poşetler ile birlikte kilitli, hediyelik, tıbbi atık, takviyeli gibi çok çeşitli poşet grupları bulunmaktadır.
Bunların her biri birçok sektörde aynı anda kullanılırken, bazı sektörlerde ise birkaç çeşidinin kullanımı yeterli olmaktadır. Dolayısıyla kullanım alanınızın içerdiği Poşet gereksinimlerinizi en uygun ve en iyi kalitede temin edebileceğiniz sitemiz, sizler için en doğru tedarikçi olacaktır. Sitemize ücretsiz üye olabilir ve ambalaj konusunda aradığınız tüm ürünlere oturduğunuz yerden erişebilirsiniz. Sürekli takipte kaldığınız sürece sizler için belli zamanlarda yapılan indirim uygulamalarından da faydalanabilir, normal fiyatın altında kazançlı bir alışverişe imza atabilirsiniz.
Sitemizde Poşetler kategorisine giriş yaptığınızda bütün poşet çeşitleri görselleriyle birlikte karşınıza çıkacaktır. İhtiyacınız olan poşet türünü seçtiğinizde ise ebat, adet, kg ve fiyat gibi özelliklerine ulaşabileceksiniz. Bu sayede hem bütçe hem de ihtiyacınızı karşılayacak ürünü kolayca seçebilecek ve sipariş oluşturarak kısa sürede elinizde olmasını sağlayabileceksiniz. Ödemenizi nakit ya da belirtilen kredi kartları üzerinden taksit olanağı ile de yapabilir, her açıdan avantaj içeren hizmetimizden faydalanarak sorunsuz şekilde poşet ihtiyaçlarınızı giderebiliriz.
-RULO ÇÖP POŞETLERİ
Evlerde ve iş yerlerinde kısacası yaşam olan her alanda çöp poşetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Gün içinde tüketilen gıdaların atıkları ile her çeşit atıklar direk çöp kovasına koyulduğunda boşaltılması zor olduğu gibi sürekli kovanın temizlenmesine yol açacaktır. Ancak kova içine çöp poşeti yerleştirildiğinde poşetin dolması ile sadece ağzını kapatıp, kolayca kovadan çıkartılmakta ve ekstra bir işlem yapılmasına gerek duyulmamaktadır. Dolayısıyla tartışmasız herkes bugün Çöp Poşeti kullanmakta ve yaşam alanında kolaylık sağlamaktadır. Ancak çöp poşetleri kullanım alanlarına bağlı olarak belli özelliklerde üretilmektedir.
Yani boy ayrıntısının yanı sıra kalınlık detayı da barındıran bu poşetler, içine atılan atıkları taşıyacak niteliği barındırırlar. Mesela Rulo Çöp Poşeti diğer çeşitlere nazaran daha kalın bir yapıya sahip olmakla birlikte genelde atölye gibi iş yerleri ile birlikte ağır sanayi alanlarında kullanımı tercih edilmektedir. Koli şeklinde satışa sunulan ürünün kolisi 5,5kg ağırlığa sahip olmakla birlikte kutuda 10 adet rulo ile elinize ulaşmaktadır. Ruloların her birinde 10 adet poşet vardır ve bir kolide toplamda 100 adet poşet yer almaktadır.
İhtiyacınız doğrultusunda sitemizde bulunan jumbo, orta, büyük ve battal boy Rulo Çöp Poşetleri kategorisini inceleyebilir, istediğiniz kadar sipariş oluşturarak kendiniz ya da bulunduğunuz sektörde işleyişinize bağlı olarak müşterilerinize satışını yapabilirsiniz. Dilerseniz toptan alım da yapabilir, uygun fiyat kapsamından yararlanarak al-sat yöntemiyle kazanç sağlayabilirsiniz. -DÖKME ÇÖP POŞETLERİ
Bugün her işletme üretim faaliyetini gerçekleştirirken bir yanda da atıklarını kolaylıkla dökebilmek için çöp torbalarına ihtiyaç duymaktadırlar. Bildiğiniz gibi çöp torbaları ev tipi olduğu gibi sanayi tipi de üretilmektedir. Yani evlerde kullanılan ince poşetler yerine işletmelerde daha kalın kullanılmak üzere üretilen Dökme Çöp Poşetleri, hastane, otel, apartman ve restoran gibi çeşitli alanların temizlik işlemlerinde en iyi yardımcı ürün olarak tercih edilmektedir.
Çevreye herhangi bir şekilde zarar verici madde içermeyen Çöp Poşetleri ihtiyaca yönelik boyutları da barındırmaktadır. Dolayısıyla istediğiniz ebatta seçebilir ve yaşam ya da iş alanlarınıza kolaylığı getirebilirsiniz. Kalın yapıda bir ürün olmasından ötürü ağzı kapalı şekilde belirli bir noktada tutulduğunda dışarı pis koku yayılmasını da engellemektedir. Kg bazında satın alımlarda ekonomik olurken tekli ya da az miktarda alımlarda biraz pahalıya geldiğinden ötürü genelde kullanıcıları yüksek kg şeklinde satın alımlar yapmaktadır.
Sizlerde sitemize ücretsiz üye olarak Poşetler kategorisinin alt kategorisinde bulunan Dökme Çöp Poşetleri bölümünü inceleyebilir, ürünlerimizin kalitesini test etmek adına hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca poşet konusunda çöp poşetlerinin yanı sıra aradığınız tüm çeşitlere ulaşabileceğiniz sitemizden uygun ve keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Sizlerde destek olmak adına zaman içinde ihtiyaçlarınızı daha uyguna getirebilmeniz için yaptığımız indirimler, bizleri takip ettiğiniz sürece tarafınıza artı avantaj olarak yansıyacaktır. Her bütçeye uygun alternatifler ile sizleri karşılayan sitemizin birinci sınıf kaliteyle hizmet verdiğini belirtmek isteriz.
-TAKVİYELİ POŞETLER
Ticari alanlarda her çeşit ürünün taşınmasını kolaylaştırmak adına üretilen poşetler kullanım alanına göre model ve ebat konusunda değişiklik göstermektedir. Söz konusu Takviyeli Poşetler ise tek renk desensiz üretilebildiği gibi talep doğrultusunda baskılı olarak da üretilmektedir. Bazı poşetler model itibariyle her sektörün kullanımına uygunluk içerdiğinden ötürü daha yoğun şekilde kullanılmaktadır. Yani herhangi bir marka ve logo gibi ayrıntı içermeyen poşet çeşitleri, bugün tuhafiyeden mağazaya varana dek her alanda kullanılabilmektedir.
Görüntü olarak el geçme poşeti ile aynı yapıda üretiliyor olsa dahi daha ağır yüklerin taşınması adına takviye eklenerek esnekliğin sağlanmasıyla oluşturulan Takviyeli Poşet, körüklü veya körüksüz şekilde tasarlanabildiği gibi aynı zamanda tek ya da çift taraflı baskı çalışmasına da ön vermektedir. Ancak bu poşetleri temin etme noktanızın oldukça önemli olduğunu da vurgulamak isteriz. Çünkü piyasa ikinci kalitede satılan ürünlerin baskılarında kullanılan boyalar kalitesiz ise kullanıcısının eline boya bulaşabileceği gibi aynı zaman poşet üzerinde yer alan desende kısa sürede bazı yerlerinden silinerek hoş olmayan bir görüntü içerecektir.
Dolayısıyla ihtiyacınız olan Takviyeli Poşetler için güvenilir noktalardan sipariş vermeniz, sizlerin menfaatine sonuçlanacaktır. Bu konuda uzun yıllardır sağladığımız müşteri memnuniyeti ile sitemizden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceğinizi belirtebiliriz. Birden fazla model ve ebat içeren poşetler arasından seçim yaparak sipariş oluşturabilir, kısa sürede elinize geçen ürünlerinizi sorunsuz kullanım yapabilirsiniz.
-KİLİTLİ POŞETLER
Günümüzde bazı ürünler gerek sanayi alanlarında gerekse ev alanlarında insanlara bir hayli kolaylık tanımaktadır. Bunlardan biri olan Kilitli Poşet için oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olduğu söylenebilir. Endüstriyel alandaki önemine değinmek gerekirse her çeşit malzemeyi içine koyarak dış etkenlerde korumaya yardımcı olduğu gibi adetli ürünlerin düzenli şekilde muhafaza edilmesine de olanak tanıdığı söylenebilir. Küçük parça gruplarının birbirinden ayrılması ve gerektiğinde daha hızlı ulaşılması içinde yardımcı olan bu ürün, iş alanında önemli ihtiyaçlardan biridir diyebiliriz.
Yaşam alanlarında ise Kilitli Poşetler yine yoğun şekilde ihtiyaç duyulan bir malzemedir. Kuruyemiş, baharat, et, tavuk gibi çeşitli gıda maddelerinin bozulmadan korunmasında kişilere kolaylık sağlayarak her zaman evlerin vazgeçilmezi olduğu söylenebilir. Dolayısıyla firmanız için gerekli olan bu ürünü sitemizden farklı ölçü çeşitliliğinden yararlanarak temin edebilir, kalitesi sayesinde sağlıklı kullanım yapabilirsiniz. Ayrıca poşet konusunda tedarikçi firma iseniz yüksek adetlerde sipariş verebilir, müşterilerinize mahcup olmadan her zaman poşet temininde bulunabilirsiniz.
En ile boy konusunda ihtiyaca yönelik üretilen ürünlerin kolisindeki adet miktarı ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple hangi ebatlara ihtiyacınız var ise sitemizden gerekli incelemeleri yapabilir, bu doğrultuda siparişinizi oluşturabilirsiniz. Eğer saat 14:00'a kadar sipariş verirseniz, ürünleriniz gün içinde kargoya verilecek bu sayede hızlı bir şekilde elinize ulaşabilecektir. Ücretsiz kargo hizmetine birde sitemizi takip ederek indirimleri eklediğinizde, bir hayli kazançlı çıkacağınız alışverişleri gerçekleştirebileceğinizi belirtmek isteriz.
-HIŞIR ATLET POŞETLER
Bildiğiniz gibi kullanım alanı ve gereksinimlere bağlı olarak günümüzde çok çeşitli poşet üretimi yapılmaktadır. Ancak piyasa geneline bakıldığında en fazla Hışır&Atlet Poşet kullanıldığı görülmektedir. Firmaların işleyişine bağlı olarak baskılı ile baskısız şekilde üretilen poşetler, her sektörde alınan ürünlerin taşınmasını kolaylaştıran en ekonomik çözüm yolu olarak tercih edilmektedir. Poşetin kullanım alanına bağlı olarak üretiminde tercih edilen hammaddede de değişiklik görülebilir. İnceltilebilen özelliğe sahip olan plastik, bu özelliği ile birim kilogramda yüksek adetli poşet üretimine ön vermektedir.
Mini, küçük, orta, büyük ve battal boy olarak alternatife sahip olan Poşetler, kg şeklinde satın alabileceğiniz gibi koli olarak da alım yapabilmenize olanak tanınmaktadır. Yani örnek vermek gerekirse, hışır atlet poşetinin bir paketinde 10kg vardır ve bir koli içinde 10 paket bulunmaktadır. Denemek amaçlı bir paket satın alabilir, beğendiğinizde ise bir koli ya da daha fazla sipariş verebilirsiniz. Her koli 100kg'dır ve dilerseniz başlangıcı her boydan 1'rer koli alarak yapabilirsiniz. Böylece hem ürünlerin kalitesini test etmiş olur hem de gereksiz endişeye kapılmamış olursunuz.
Baskısız poşetler kg bazında satılırken, manav ile unlu mamul gibi noktalar için tasarlanan Baskılı Poşetler rulo şeklinde adetli olarak satılmaktadır. Şöyle ki, rulo hışır poşet unlu mamul orta boy ürünü ele alırsak, koli şeklinde sizlere sunulan ürünün kolisinde 10 rulo vardır ve her ruloda 170 adette poşet bulunmaktadır. Sitemizi inceleyerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda baskılı ya da baskısız sipariş verebilir, kaliteli ürün alımıyla sizlerde müşterilerinize kaliteli hizmet verebilirsiniz.
-NAYLON TORBALAR
Günlük yaşamda yoğun şekilde kullanılan naylon torbalar gıda maddelerinin ambalajlanması konusunda yardımcı bir ürün olarak ihtiyaç sahiplerine sunulmaktadır. Adet olarak satışı bulunmayan ürünler kg bazında satılmakta olup, genelde bakkal, mini market ve büyük marketlerde kullanılmaktadır. Sizlerde müşterilerinize daha iyi bir hizmet sunabilmek adına Naylon Torba ürün grubundan yararlanabilir, müşteri memnuniyetini daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Zeytin çeşitleri, peynir ve benzeri kahvaltı ürünlerinin yanı sıra kuru bakliyat, şeker gibi gıda maddelerinin de ambalaj işleminde kullanımı tercih edilen ürünler, çoğu zaman farklı gramlarda önceden paketlenerek müşterilerin hızlıca alışverişlerinin tamamlanmasında kolaylık tanımaktadır.
Söz konusu Bakkaliye Torba çeşitlerinin hepsi şeffaf olarak üretilmekte ama ebat olarak ihtiyaca yönelik farklılıklar içermektedir. Kuruluşunuzda hangi ebatta ürüne ihtiyaç duyuyor iseniz bu doğrultuda sitemizde bulunan kalite standardı yüksek ürünlerden satın alabilirsiniz. Poşet konusunda her tür çeşitliliğe yer veren sitemiz, tüm gereksinimlerinizi tek bir nokta üzerinden giderme olanağı sunmaktadır. Dolayısıyla siteleri dolaşarak aynı kaliteli ürün bulma çabası yerine, her bir ürünüyle müşteri memnuniyeti oluşturma konusunda uzmanlaşmış sitemizin ayrıcalıklı hizmetinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.
Sitemize ücretsiz üye olarak sipariş oluşturma durumunuzda ürünlerinizi düzenli şekilde teslim alabilir, sizler için düzenlenen kampanalardan da yararlanıp kaliteli ürünleri çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Ayrıca Naylon tornalar ile birlikte baskılı ve baskısız aradığınız her poşet grubuna sitemizden ulaşabilir, kaliteli, güvenli ve sorunsuz alışverişin keyfini sürebilirsiniz.

-METALİZE&HEDİYELİK POŞETLER
Bugün pek çok sektör müşterilerine satmakta olduğu ürünlerini daha iyi kaliteli görselle sunabilmek için Metalize Poşet modellerinden yardım almaktadır. Estetik görüntüye sahip olan bu ambalaj çeşitleri tek renk ve baskısız üretildiği gibi birden fazla renk detayı ile birlikte farklı desenlerde de tasarlanmaktadır. Özellikle bayram, yılbaşı gibi insanların yoğun şekilde alışveriş yaptığı günlerde hediyelerin bu ambalajlara koyulması, kişilerin memnuniyetini bir kat daha artırmaktadır.
Dolayısıyla sizlerde her daim firmanızı ziyaret eden müşterilerinizin yüzünü güldürmek adına ihtiyaç duyacağınız Hediyelik Poşetler için sitemizi sıklıkla ziyaret edebilir, değişen ürün yelpazesinden uygun fiyata faydalanarak, mutlu müşteri portföyü oluşturabilirsiniz. Unutmayınız ki, verdiğiniz hizmette basit olarak gördüğünüz durumlar sizlerin satışının yükselmesi ve düşmesini sağlayan ayrıntıları içerir. Bu nedenle her bakımdan güçlü görsellik ile kaliteli hizmet için ambalaj işleminizin de önemli olduğunu bilmelisiniz. Bu hususta her açıdan destekçiniz olan sitemizde aradığınızı bulabilir, bulmanızın yanı sıra uygun fiyat ile satın alarak kazanç sağlayabilirsiniz.
İster sade isterseniz de gösterişli modelleri içeren Metalize & Hediyelik Poşetler arasından seçim yapabilir, hizmetinizin son noktasında da yine kalitenizi konuşturabilirsiniz. Satmakta olduğunuz ürünlere bağlı olarak ihtiyacınız olan ebada karar verip, modelleri incelebilirsiniz. Satın alacağınız ürüne karar verdiğinizde ise sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Kısa sürede ürünleriniz elinize ulaşır ve kullanıma başlayabilirsiniz. Siparişinizi gün içinde saat 14:00'de kadar oluşturursanız, ürünleriniz aynı gün kargoya verileceği için daha çabuk elinize ulaşacaktır.
-DÜRÜM,BURGER VE PİDE POŞETLERİ
Gıda sektöründe müşterinin talep ettiği yiyeceklerin kuşkusuz sunum şekli önemlidir. Yani bir dürüm ya da pidenin direk olarak müşteri eline tutuşturulması uygun değildir. Gıdaya uygun poşete sarılarak sunulması hem görsel olarak hem hijyen hem de müşterinin rahatlığı bakımından önemlidir. Dolayısıyla bugün bu tür gıda maddeleri üzerine hizmet veren kuruluşlar Dürüm, Burger ve Pide Poşeti ihtiyacı duyarlar. Ancak bu ihtiyaçlarını giderirken satın aldıkları ürünlerin kalitesine dikkat etmeleri, müşteri kaybetmemeleri için oldukça önemli bir konudur.
Çünkü ikinci kalitedeki Dürüm ve Pide Poşetleri, poşetten yayılan bir koku ile müşterinin rahatsız olmasına yol açacaktır. Buda yapmış olduğunuz ikramlar ne kadar lezzetli olursa olsun müşteri kaybına yol açan bir etkeni doğurmaktadır. Dolayısıyla poşet kullanmanızı gerektiren her gıda maddesinde kaliteli ürün kullanımını tercih ederseniz, müşteri kaybetmek yerine yakaladığınız lezzet ile müşteri potansiyelinizin artacağını bilmelisiniz. Bu konuda sizlere en iyi kalite eşliğinde yardım edecek olan sitemizden faydalanabilir, ihtiyacınız doğrultusunda sipariş oluşturabilirsiniz.
Söz konusu Dürüm, Burger ve Pide Poşetleri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bu nedenle en-boy ve adet gibi ayrıntılara sitemizden detaylıca bakabilir, uygun gördüğünüzde bir ya da birden fazla koli şeklinde sipariş verebilirsiniz. Sitemizden yağacağınız alışverişlerinizde kargo ücreti tarafınıza yansıtılmayacaktır. Ayrıca ücretsiz üye olduğunuzda ana sayfadan kampanyalı ürünler kategorisini de inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz ürünleri daha uyguna temin edebileceksiniz. Kazançlı alışverişler için takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

-JELATİN TORBALAR&PLAST KAĞITLAR
Günümüzde her sektör için işleyişi kolaylaştırmak adına çeşitli ürün üretimi yapılmaktadır. Bu ürünler yine içerisinde taşıyacağı malzemeye oranla farklı ebat ile bot detayları doğrultusunda tasarlanmaktadır. Bu sayede hızlı bir sirkülasyon ile sektörün verdiği hizmet doğrultusunda kalite artırılmakta ve memnuniyet yakalanmaktadır. İşte bu kolaylığı sunan ürünlerden biri olan Jelatin Torbalar, kendinden bantlı özelliği ile genelde tekstil ürünlerinin paketlenmesinde kullanılmaktadır.
Böylece torba içine yerleştirilen ürün hem temiz kalırken hem de görsel olarak daha kaliteli bir görüntüye bürünmektedir. Bakıldığında Jelatin Bantlı Torbalar tekstil ürünlerinin yanı sıra yastık, battaniye, yorgan gibi ürünlerin paketlenmesinde de kullanılmaktadır. Dolayısıyla sizlerde seri üretim yapıyorsanız, sitemizi inceleyerek ihtiyacınız olan boy ve ebattaki ürünlerden satın alabilir, ürünlerinizi daha kaliteli görselde müşterilerinize sunabilirsiniz.
Bir kolisi 10kg gelen Bantlı Jelatin Poşet siparişi için sitemizi ziyaret ettiğinizde her ürünün kalınlık ve ebadı alt kısmında belirtilmektedir. Bu doğrultuda siparişinizi sorunsuzca oluşturabilir, sürekli takipte kalarak ihtiyacınız olan ürünleri zaman içinde yapılan indirim uygulamasından yararlanarak daha uygun fiyata alabilirsiniz. Ayrıca jelatin torbalar kategorisinde çiçek ve pasta gibi ürünlerin ambalajında kullanılan beyaz desenli çiçekçi selefonu da bulunmaktadır. İşleyişiniz bu yönde ise sitemizden kolaylıkla ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Desenli selefonun bir paketi ortalama 1,5kg ağırlığında olup, bir kolide 10 paketin yer aldığını belirtebiliriz. Ürün kalitesini görmek için istediğiniz ürünlerden deneme amaçlı 1'rer koli alabilir, kalitesinden emin olduktan sonra ise düzenli sipariş oluşturabilirsiniz.

-TIBBİ ATIK POŞETLERİ
Sağlık Bakanlığı Yönetmenliği gereğince hastanelerin atıkları cinslerine göre ayrı poşetlere koyulmalı ve bu poşetler yapı açısından normal çöp poşetlerine nazaran çok daha kaliteli şekilde üretilmiş olması gereklidir. Söz konusu Tıbbi Atık Poşetleri ise Kırmızı renkte olmalı ve bazı teknik özellikleri içermelidir. Bu özellikler değinmek gerekirse;
·Yırtınma, taşınma, delinme ve sızdırmaya karşı dayanıklı olmalı
·Ortalama 50 ila 60kg yük taşıma kapasitesi içermeli
·Kesinlikle kırmızı renkte olmalı ve ebadına göre uygun kalınlık içermeli
·Poşetin üstünde uluslararası amblem veya tıbbi atık ibaresi bulunmalıdır.
Bunun gibi özellikler içermesi gereken Tıbbi Atık Poşet için sitemizde birinci sınıf poşet ürünlerinin yer aldığını belirtebiliriz. Sağlık sektörünün poşet ihtiyacını karşılıyor iseniz bu noktada sitemize ücretsiz üye olabilir ve en iyi kalitede sizlere sunulan ürünlerimizden yararlanabilirsiniz. Jumbo, orta, büyük ve battal boy gibi alternatifleri mevcut olup, kalitesine göre son derece uygun fiyat kapsamında sizlere sunulmaktadır. Poşetlerimizin kalitesini test etmek maksadıyla ihtiyacınız olan ebattan veya her ebattan bir koli sipariş edebilir, memnun kalma durumunuzda saat 14:00' kadar verdiğiniz siparişlerinizin aynı gün içinde kargoya verilmesiyle hızlıca elinize geçmesini sağlayabilirsiniz. Bir kolide 2 adet rulo bulunmakta olup, her ruloda 10 adet poşet vardır. Yani bir koli sipariş ettiğiniz zaman elinize 200 adet Tıbbi Atık Poşeti ulaşacaktır.

STREÇ FİLM&FOLYO
Mutfakların vazgeçilmez iki yardımcı ürünü olan Streç Film & Folyo çok amaçlı kullanım özellikleri ile kullanıcılarına büyük ölçüde kolaylık sağlamaktadır. Dolayısıyla günümüzde hemen her evde sıklıkla ihtiyaç duyulan bir ürün olarak ambalajcılarda ve tabi ki her büyüklükteki market reyonlarında yerini almış durumdur. Alüminyum folyonun yiyecekleri korunmasına destek verirken ısıya karşı dayanıklı oluşuyla da fırın yemeklerinde yemeğin üzerini kapama amaçlı da sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca folyo gümüş parlatma, doğalgaz borularının sarılması, pas lekelerinin çıkarılması gibi pek çok alanda da kullanıldığından ötürü yoğun şekilde talep gördüğü söylenebilir.
Söz konusu Streç Film ise folyo ile aynı oranda ihtiyaç duyulan bir malzemedir. Yine mutfakta her çeşit gıda maddesinin muhafaza edilmesinde yardımcı olan ürün, ev hanımlarının vazgeçemeyeceği ürünlerdendir. Dolayısıyla bu ürünleri farklı ebatlarda temin etmek isterseniz, bu noktada sitemizin sizler için en doğru adreslerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Her ebadının mevcut olduğu gibi en iyi kaliteyle de yer alması sizler için artı bir avantaj olacaktır.
Sağlıklı kullanıma ön veren ürünleri sizlere sunmakta ve memnuniyetini hedeflemekteyiz. Ev tipi Streç Film ve Folyo ürünlerinin yanı sıra endüstriyel ürünlerde bulunmaktadır. Yani sitemizden hem ev hem de iş alanlarına özel üretilen ürünlerini temin ederek müşterilerinize kesintisiz hizmet sağlayabilirsiniz. Fiyat açısından uygunluğun yanında birde yapılan kampanyalar dahilinde çok daha uygun fiyata alışveriş yapabilmektesiniz. Bunun için bizleri takipte kalmalı ve kazançlı alışverişlere imza atmanızı önermekteyiz.
-KUTULU GIDA STREÇ FİLMLERİ
Evlerde çok yönlü kullanıma açık olmasıyla kullanıcılarına ciddi boyutta kolaylık tanıyan Streç Filmler, günümüzde yoğun şekilde talep edilmektedir. Farklı en ve boylarda üretilen bu ürün sıvı gıdaların dökülmesini engellemek için koruyucu görevi gördüğü gibi aynı zamanda bazı gıdaların bayatlamasını da engelleyerek taze tüketilmesine ön vermektedir. Yani akşamdan yapılan sandviçler streç ile sarıldığında, sabah taze şekilde tüketilebilmektedir. Bu durum restoran, dinleme tesis ve kafe gibi işletmelere oldukça kolaylık sağlamakta ve müşteri bekletme yapmadan hizmet verilmesine olanak tanımaktadır.
Dolayısıyla evlerde sağladığı avantajın yanı sıra aslında işletmelerdeki önemi çok daha büyüktür demek doğru olacaktır. Yoğun bir müşteri sirkülasyonuna sahip iseniz kahvaltılıkları önceden Gıda Streç Filmi ile hazırlayabilir ve hızlı şekilde servis edebilirsiniz. Muhafazaya alacağını ürün ya da ürünlere bağlı olarak streç filmleri temin edebilir, elinizin altında olan bu ürünle her daim gıdalarınızı taze tutabilirsiniz. Ayrıca mikro dalgada bir gıdayı ısıtacağınız zaman da sarabilir ama kesinlikle fırında kullanılmadığını bilmelisiniz.
İhtiyaçlarınızı belirleyerek sitemiz üzerinden Kutulu Gıda Streç Filmleri için incelemenizi başlatabilir, ürünlerin teknik özelliklerini gözden geçirdikten sonra sipariş verip, kısa sürede elinize geçtikten sonra sorunsuz kullanım yapabilirsiniz. Koli şeklinde sipariş edeceğiniz ürünlerin ebadına göre koli içindeki adette değişecektir. Bu nedenle haftalık ya da aylık ihtiyacınıza göre sipariş verecekseniz bu hususu göze alarak, yeterli sayıda ürün satın almanızı tavsiye ederiz.

-ENDÜSTRİYEL GIDA STREÇ FİLMLERİ
Bildiğiniz gibi günümüzde çeşitli fabrikalarda birçok gıda maddesi üretilir ve bunların tüketicilere ulaşma sürecindeki nakliye durumlarında ürünlerin korunması gereklidir. İşte bu noktada devreye giren Endüstriyel Gıda Streç Filmleri, üretimden çıkan ürünlerin dış etkenlerden korunması için çevresinde bariyer görevi görmektedir. Örnek vermek gerekirse, ayran kolileri üretimden çıktığı gibi nakliye aracına yüklenirse, dış ambalajları kirlenebileceği gibi aynı zamanda kutuların deforme olması ve hatta delinmesi de olası bir durumdur. Ancak çevresi streçlenen koliler hem bir arada daha dökülüp saçılmadan sabitlenecek olup, hem de ambalajları tertemiz kalarak ilk kullanıcısına ulaştırılacaktır.
Dolayısıyla endüstriyel alanlarda Streç Filmler oldukça önemli bir yere sahiptir. Bunun gibi gıda sektöründe her çeşit gıdanın paketlenmesine kolaylık sağlayan ve ürünlerin tertemiz şekilde nakledilmesine ön veren ürün, işletmelerin vazgeçilmez ihtiyaçlarından biridir diyebiliriz. Tabi ki, piyasa bu ürünü kaliteli ve kalitesiz şekilde üreten firmalar bulunmaktadır. Dolayısıyla sağlıklı kullanım için tercihinizi her daim kaliteden yana yapmanızı tavsiye ederiz.
Çünkü Gıda Streç Filmleri kalitesiz ürünle paketlenir ise nakliye sürecinde strecin açılması ihtimali olup, bin bir uğraşla muhafazaya alınan ürünler hasar görebilmektedir. Bu nedenle streç konusunda en iyi kaliteyle sizlere hizmet veren sitemiz, istediğiniz ebatları her zaman bünyesinde barındırmakta ve hızlı şekilde teslimatını gerçekleştirmektedir. Gün içinde 14:00'a kadar verdiğiniz siparişler hemen kargoya teslim edilir ve en kısa sürede elinize ulaşması sağlanır. Hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı alışverişler için bizleri takip etmenizi tavsiye ederiz.
-PALET STREÇ FİLMLER
Korunmaya alınacak ürün ya da ürünlerin hava ile etkileşim geçirmesini engelleyerek bozulmasını önlemek maksadıyla kullanılan ürünlere Palet Streç Film adı verilmiştir. Şeffaf görünümlü ürünün gerilme ve esneme özelliği sayesinde ürünlerin sıkıca ambalajlanmasına ön vermektedir. Ayrıca palet ile sevkiyatı yapılması gereken ürünlerin esnemesi, delinmesi ve hasar görmesi gibi durumların önüne geçmek yani palette bulunan kolilerin deforme olmadan bir arada tertemiz şekilde alıcısına ulaşması adına streç film işletmelerde zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir.
Söz konusu Streç Film kalitesine bağlı kolay delinmelere karşı dayanıklıdır ve şeffaflığı sayesinde ürünün dışarıdan görünmesine ön vererek satışın artmasını sağlamaktadır. Kokusuz olmalarından ötürü muhafazaya alınan üründe hiçbir şekilde olumsuz etki bırakmamakla birlikte uzun süre ürünlerin uzun süre korunmasına da olanak tanımaktadır. Bununla beraber %100 geri dönüşümün sağlandığı streç ürünler için çevreci denebildiği gibi ekonomikliğiyle de ideal paketleme ürünü diyebiliriz. Genel anlamda toparlayacak olursak, üretim yapan her işletmede olması gereken ihtiyaçların başında gelirken, ciddi ölçüde avantaj içerdiğini belirtebiliriz.
Streç filmleri hafif ile orta yükler ve ağır ürünler için olmak üzere iki ayrı yapıda ele alabilirsiz. İhtiyacınız doğrultusunda gerekli teknik özelliklere sahip Palet Streç Filmleri sitemizden temin edebilir, satın aldığınız kaliteli streçler ile ürünlerinizi uzun bir müddet sorunsuz koruyabilirsiniz. Manuel ve otomatik kullanımlar için uygunluk sağlayan ürünler, uzun vadede kullanabileceğiniz kalite düzeyindedir.
-ALÜMİNYUM FOLYOLAR
Çoğu kişi sadece mutfaklarda gıda maddelerinin üzerini örtme veya fırın yemeklerinde tepsi üzerini kapama şeklinde kullanıldığını bilse de aslında Alüminyum Folyolar çok farklı alanlarda kullanılmakta ve farklı işlemlere yardımcı olmaktadır. Mesela kuaförlerde saç yapımında, bıçak veya makasları bilemede, pas lekelerin kolayca çıkarılmasında ve gümüşlerin parlatılmasında gibi çok çeşitli alanlarda folyoya ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca alüminyum folyonun kullanım amacına yönelik birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Yani ev tipi folyonun yanı sıra izolasyonda, sigara kutularında, dekorasyonda, kablolar üzerinde, tıbbi malzemelerin paketlenmesi işleminde, buruşuk kap ve düz kapak gibi kapalı kutuların ağız kısımlarında koruyuculuk sağlaması adına kullanımı yapılmaktadır.
Dolayısıyla bu tablodan anlayacağımız günümüzde Alüminyum Folyo yapısal özellikleri sayesinde oldukça geniş bir kullanım alanına yayılmayı başararak, bireysel ve endüstriyel açıdan sıklıkla ihtiyaç duyulan bir malzemeye dönüşmüştür. Bu nedenle kişilerin ihtiyaç duyduğu folyoyu temin etme gücüne sahip olan sitemiz, gerek ticari gerekse bireysel alımlarda herkesin ihtiyacını karşılayacak potansiyele sahip şekilde hizmet verdiğini belirtmek isteriz.
Sitemize ücretsiz üye olduğunuz vakit sadece Folyo konusunda değil ambalaj adı altında her çeşit poşet ihtiyaçlarınızı da uygun fiyata giderebileceksiniz. Bununla birlikte sizler için oluşturulan kampanyalardan yararlanabilecek, çoğu zaman normalden çok daha düşük rakamlara alışverişinizi yapabileceksiniz. Her açıdan kaliteli hizmet veren sitemiz için gereksinimlerinizi en iyi şekilde giderebileceğiniz bir platformdur diyebiliriz. Bundan ötürü sitemizi takip etmenizi, kaliteyi uygun fiyata almanın keyfini sürmenizi önermekteyiz.
ELDİVENLER
Hayatımızın birçok alanında bizlere kolaylık sağlayan Eldivenler son zamanların en çok satılan ürünler arasında yer almaktadır. Yani teknolojinin gelişme göstermesi ile başlayarak devamında kullanım alanlarına göre gruplara ayrılmış olmaları tercih sebeplerinin bir göstergesi haline gelmektedir. Kullanım alanları geniş olmasından dolayı da hem evlerimizde bireysel olarak, hem de işyerlerimiz de ticari olarak kullanabilmekteyiz. Bazen bu ürünlerin nasıl alınacağı fikrini düşünürken tedarikçilerin peşine düştüğümüzde bir gerçektir.
Toptan fiyatlara sahip olarak özellikle de çok fazla sirkülasyon sağlanacak olan adetlerin çoklu olması ile başlayan satışlarımız arasında mutlak değerle yer almaktadır. Sizler için özel olarak hazırladığımız resmi internet satış sitemiz sayesinde ihtiyacınız olan ürünlere ulaşabileceksiniz. Çeşitleri arasında yer alan Bulaşık Eldivenleri başta olmak üzere iş eldivenleri, şeffaf gıda eldiveni, muayene eldiveni derken daha birçok fazlası ile karşılaşabileceksiniz.
Sitemizden satın aldığınız ürünlerin tamamı kaliteli ve güvenilir olduğu için gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz. Toplu işletmelerde, ortak kullanım alanlarında veya kamu yerlerinde bile tedarik edebileceğiniz ayrıcalıkları sizlere sunabilmekteyiz. Belli dönemlerde uygulanan indirim veya kampanyalardan da faydalanabilmek adına bizleri takip etmeniz yeterli olmaktadır. Yapacağınız her Eldiven alışverişleriniz için kargolarınızın da ücretsiz olduğunu belirterek birim fiyatlarını daha da indirimli hale getirdiğinizi hatırlatabiliriz. Tekli değil çoklu alımlar çerçevesinde hazırlanarak uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanmanızı sağlamaktayız. Detaylar için takipte kalmayı unutmayınız.
-MUAYENE LATEKS ELDİVENLER
Daha çok kliniklerde, hastanelerde ve muayene alanlarında sağlıklı uygulamaların yapılabilmesi bakımından tercih edilerek tek kullanımlık ürünler tercih edilmektedir. Bu tercihler ise her daim olarak ihtiyaç duyulacağından ötürü toplu şekillerde alınması gerektiğini göstermektedir. Özellikle sağlık sektörünün revaçta olması ile başlayan taleplerin doktorlar tarafından daha kaliteli bir şekilde yapılabilmesi için her hastaya özel olarak tek kullanımlık Muayene Lateks Eldivenler tercih edilmektedir diyerek oluşabilecek durumların önüne geçmek gerektiğini vurgulayabiliriz.
Söz konusu olan bölümler her ne olursa olsun muayene eldiveni mutlaka doktor odasında başköşede bulunması gereken bir parça olmaktadır. Hem doktor açısından, hem de hasta açısından iki farlı şekilde önem kazanmaktadır. Doktorun direk yaraya temas etmesini önleyerek, hastanın ise farklı hastalıklara bulaşmaması veya yarasının mikrop kapmasını önlemek maksatlı olarak önerilebilir.
Sizler için hazırlamış olduğumuz satış sitemize giriş sağlayarak ihtiyacınız olan ürünlere ulaşma imkanı sağlayabilirsiniz. Dilerseniz S beden, dilerseniz M beden ve dilerseniz de L beden Eldivenler satın alarak kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Hiçbir yerde bulamayacağınız uygun rakam fiyatları karşısında ücretsiz kargo hizmetlerinden de yararlanabileceksiniz. Pudralı olarak üretilen bu özel eldivenler 1 koli olarak hazırlanmakta her kolide 20 paket bulunmakta ve paketlerde de 100 adet eldiven mevcut olmaktadır. Yani tam anlamı ile sahip olacağınız eldivenlerin adetleri 2000 adet olmaktadır. Son derece karlı ve son derece güvenilir diyerek sizlere kaliteli alışverişin kapılarını aralamaktayız.
-MUAYENE VİNİL ELDİVENLER
Hem kullanım bakımından dayanıklı hem de maliyet bakımından çok daha uygun kriterlere sahip olan Vinil Eldivenler alternatif doktor eldiveni olarak üretilmektedir. İçerisinde pudra olmayışı yani pudrasız muayene eldiveni oluşu alerjisi olanların daha da dikkatini çekebilir. Diğer eldivenlere oranla daha az esnek olsa bile tercihe göre kullanıldığı için sorun teşkil etmemektedir. Günümüzde nüfusun çoğalması ve hastalık oranlarının daha da artabileceği göz önünde bulundurularak böylesine kullanışlı ürünler üretilmekte ve kullanılmaktadır diyebiliriz.
Bizler satış sitemiz sayesinde çok fazla tüketilen ürünlerin toptan alınabilmesine kolaylıklar sağlayarak bir de uygun rakamlara alınmasına yardımcı olmaktayız. Kalitenin yüksek olması, alışverişin güvenilir olması derken bir de ücretsiz kargo hizmetleri ile müşteri memnuniyetlerini zirveye taşıyabilmekteyiz. Ürün yelpazesinin geniş alanlara hitap etmesi, eldiven seçeneklerinin bol olması bir de bedene uygun ölçülerin sizlere ulaştırılabilmesi bile ayrıcalık kabul edilebilir.
Sentetik materyallerden imal edilerek bir de lateks içermez olması kullanıcılarını memnun etmektedir. Beyaz renkte olmasından ötürü de gıda sektöründe de kullanıma uygun olarak hazırlanmaktadır. Vereceğiniz sipariş karşılığında 1 koli fiyatını ödeyerek 20 paket satın almakta ve paketler içerisinde de 100 adet eldivenle karşılaşmaktasınız. Yani stoklu bir şekilde çalışmanın en kolay yöntemi olarak eldivensiz kalmayarak bitmeden önce tekrardan Eldiven sipariş verebileceksiniz. Beden konusunda da her el yapısına uyum sağlayacak olan S, M, veya L bedenlerin bulunduğunu sizlere hatırlatabiliriz.

-MUAYENE NİTRİL ELDİVENLER
Yaşamakta olduğumuz yaşam alanlarımızın hemen hemen her kısmında sağlık sektörü ile karşılaşmamız mümkündür. Sağlığın ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden dolayı hastalara daha iyi ve hızlı hizmet vermek için de her alternatiflerin düşünüldüğünü görmekteyiz. Hem doktorların, hem de hastaların sağlığı bakımından geliştirilen eldivenlerin çeşit açısından da fazla olduğunu görebilmekteyiz. Yani muayene kontrolleri esnasında doktor tarafından kullanılıyor olması gözlerden kaçmayan özel bir detay olarak anılmaktadır.
Sitemiz araçlığı ile ihtiyacınız olan doktor eldivenleri kısa sürede ulaşarak kapıda teslim imkânlarından yararlanabileceksiniz. Sentetik hammaddeye sahip olarak kendine özgü özelliklerini barındıran Muayene Nitril Eldivenler renk açısından da farklı olabilmektedir. Sizler sunabileceğimiz ve satın almanızı kolaylaştırabileceğimiz mavi renkteki eldivenler için geç kalmış sayılmazsınız. 1 koli fiyatı içerisinde toplam da 20 paket bulunmakta ve bu her bir pakette de 100 adet eldiven bulunmaktadır.
Kutuları oldukça kullanışlı olduğu için üzerinde mevcut bulunan açıklık sayesinde hızlı bir şekilde eldiven çıkartma işlemi gerçekleştirerek tüketebileceksiniz. Yer kaplamayan basa başında bile rahatlıkla kullanılabilen Eldivenlerin daha bilmediğimiz birçok özellikleri bulunmaktadır. Parmak uçları hafif pütürlü olması, kimyasallara karşı daha dirençli olması derken bir de 3 kat daha fazla dayanıklılığa sahip olmaktadır diyebiliriz. Oldukça memnun kalarak kullanacağınız garantili ve kaliteli ürünler için bizleri takip etmeye devam ediniz. Detaylar ve ayrıntılar için de müşteri danışma telefonlarımızı her daim arayabilirsiniz.

-ŞEFFAF GIDA ELDİVENİ
Özellikle gıda sektöründe büyük denetimlerin yapıldığını görerek ürünlerin daha hijyenik ortamlarda hazırlandığına da şahit olmaktayız. Bu konuda bizlere yardımcı olan ise teknolojinin ilerlemesi ile sahip olduğumuz bir takım ürünlerdir. Yani tek kullanımlık olacak şekilde pratik çözümler hazırlanarak üretilen Şeffaf Gıda Eldiveni paket içerisinde yer almakta ve kolay bir şekilde çıkartılarak kullanılabilmektedir. Örnek verecek olursak marketlerde ekmek seçerken, şarküteri bölümünde kahvaltılık paketlerken oldukça tercih edilebilmektedir.
Yani tüketilen gıdalara el sürülmesini engellemek maksadı ile hayata geçirilen çözümler arasında yer alarak son yıllarda yaygı bir şekilde kullanılmaktadır. Sizlerde satışa sunduğumuz ve uygun rakamlara kapınıza kadar gönderdiğimiz Şeffaf Eldivenler için doğru adreste olduğunu söyleyebiliriz. Hem kaliteli, hem kullanışlı, hem de çok amaçlı olarak ticari veya bireysel olarak satın alınabilir.
Sipariş vermeniz durumunda 1 koli içerisinde gönderileceğinden dolayı kolide 100 paket bulunmakta ve her bir pakette de 100 adet eldiven yer almaktadır diyebiliriz. Yani bir işlem karşılığında toplamda 10.000 adet Eldiven satın almış bulunacaksınız. Baktığımızda oldukça yüksek bir adete sahip olmasından ötürü uzun zaman boyunca kullanabileceğiniz stoklara sahip olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Hatırlatmadan geçmeyelim diyerek siparişlerinizde kargo ücreti ödemeden ücretsiz olan hizmetinden de ayrıca faydalanabileceksiniz. Ayrıca kolay ödeme seçenekleri için de açıklamalara göz gezdirebilir ve yeri geldiğinde ücretsiz müşteri hizmetleri hattını da arayabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir alışveriş için bizlerle olmaya devam ediniz.

-BULAŞIK ELDİVENLERİ
Baktığımız zaman toptan alımların her zaman için daha karlı olduğunu görmekteyiz. Bu hayatımızda bulunan her ürün geçerli olacağı için bir de sürekli tüketilen ürünlerde daha ayrıcalıklı olacağını da hepimiz bilmekteyiz. Yani kullanarak sürekli değişim sağlıyor olmamız çok paralar harcamamıza neden olacağı için toplu alımlara yönelmekteyiz. Bunlardan bir tanesi olan Bulaşık Eldivenleri için de güzel çalışmalar düşünülerek toplu bir şekilde alım sağlanması hazırlanmaktadır.
Özellikle sizler için tasarlamış olduğumuzresmi internet satış sitemiz giriş sağlayarak işletmeleriniz ve imalathaneleriniz için gerekli olan tüm ihtiyaçlara sahip olabilirsiniz. Söz konusu olan durum bulaşıkların yıkanması durumunda ellerin zarar görmemesi ve aksine bakım uygulanıyor olması ayrıntısıdır. Yani kullanıcının el yapısına uygun olabilecek ölçülerde üretilerek bedenlere sahip olan Eldivenler renk bakımından da değişkenlik sağlamaktadır. Yani alışılmışın dışında daha canlı ve iç açıcı renklerde ürün alabilirsiniz.
Aslında şimdi bulaşık makinelerin revaçta olduğunu görmüş olsak bile hala el yardımı ile bulaşık hazırlıkları yapıldığı görülmektedir. Yani işin hızlanması açısından bekletilmemesi gereken bulaşıklar için dezenfekte ilaçlarının ellerimize zarar vermesini önlemek bakımından da iyi olmaktadır. Sıralamaya göre M, L, XL numaralara sahip olarak bir de orta boy M, büyük boy L veya XL seçenekleri de yer almaktadır. Hem ticari olarak, hem de bireysel olarak çift olacak şekilde satın alacağınız Eldiven Çeşitleri için memnun kalacağınızı şimdiden belirtebiliriz.
-İŞ ELDİVENLERİ
Bildiğimiz üzere işyerleri için özel olarak kullanılması gereken bir takım malzemeler bulunmaktadır. Bu malzemeler ellerin korunması ve kirlenmemesi bakımından önemli olarak İş Eldivenleri seçimi yapılmaktadır. Bu tür malzemelere bizler vasıtası ile daha çabuk ulaşacağınız için sizlere ekonomik paketlere sahip olan seçeneklerden bahsedebiliriz. Toplamda 3 seçeneğiniz bulunarak bunlar kalitesine göre ve içerisindeki pamuk dokusuna göre değişecektir.
Başka yerlerde zaman kaybı harcayarak satın alacağınız ürünlere daha uygun rakamlara ulaşmanın keyfini çıkartmak adına sizlere sunulan kaçınılmaz bir fırsat olabilir. Boya yaparken veya ağır işlerde çalışırken mutlaka ellerinizde bulunması gereken parçalar olmaktadır. Özellikle inşaat sektöründe ve taşıma alanlarında sıklıkla Malzeme Eldiveni kullanıldığını da bilmekteyiz. Çift halinde satılarak ortalama 48 çift satın alma şanslarınız bulunmaktadır.
Özelliği bakımından nitril kaplama bulunarak bir de bileklerinde örgü detayları yer almaktadır. Sorunların başında geleceğinden dolayı yırtılmalara ve delinmelere karşıda ayrıca önlem alınarak üretilmektedir. Hafif veya ağır işlerde sanayi veya otomotiv sektöründeki montaj işlerinde de çok fazla işinize yarayabilir. Şimdi sitemize giriş sağlayarak yapılan indirimlerden faydalanabilir ve vereceğiniz Eldiven siparişlerinizde ücretsiz kargo hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir alışverişin tek adresi olma mutluluğu çerçevesinde sizlere rahat uygulamalar hazırlayarak aradığınız ürünü daha kolay bulmanızı geliştirmekteyiz. Bundan böyle kategorilere göz atarak görsellerden de tanıma sağlayarak ihtiyacınız olan ürünleri bulabileceksiniz. Detaylar için takipte kalmayı unutmayınız.
BARDAK&TABAK
Gıda sektörünün bir numaralı ürünlerinden bir tanesi de tek kullanımlık olan özel parçalar olmaktadır. Bu parçalar yeri geldiğinde tabak olarak başlayıp, yeri geldiğinde de bardak olarak şeklinde edebilmektedir. Yani plastik ve karton özelliklere sahip bir de köpüklü olarak tabir edilen kapaklı veya bölmeli tabaklar en çok tercih edilenler arasında bulunmaktadır. Her ne kadar evlerimizde de özel günlere istinaden tercih ettiğimiz Bardak & Tabak çeşitleri toplu yemek servislerinde de çok büyük beğeni toplamaktadır diyebiliriz.
Yaz aylarında ve kış aylarında hem sıcak içecekler için hem de soğuk içecekler için plastik bardak veya karton bardak seçimi yaparak kolay servisler ikram edebiliriz. İşletmeler için de kendilerine özgü bir tarz oluşturmalarına yardımcı olarak ayaküstü muhabbetlerde bile servis edilebilir dereceye kadar gelmektedir. Paket servislerinde veya evlere yapılan servislerde bir de kapaklı Bardak ve kapaklı Tabak kullanıldığını da hatırlıyor gibi olmalıyız.
Sitemiz üzerinden çeşitleri bakımından oldukça zengin içeriklere sahip olan ürünler için inceleme yaparak ihtiyacınız olanları sipariş edebilirsiniz. Birim fiyatları bakımından da oldukça karlı oluyor olmasının sebebi ise toplu alım adetlerinin yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Yani tüketim ihtiyaçlarınızı en aza indirerek zamandan ve bütçenizden tasarruf etmek isterseniz hemen Tabak siparişleri geçebilir ve rahat edebilirsiniz. Kullanımı kolay olan, sızdırmayan özelliklere sahip olan ve el yakmayan ürünlerden oluşan parçalar için bizlerle olmaya devam edebilirsiniz.
-KARTON BARDAKLAR
Özellikle gıda sektöründe hizmet kurumlarının tercih ettiği ürünlerden bir tanesi de bardaklar olmaktadır. Yani cam bardakların yanı sıra kullanım kolaylığı sağlayarak tüketicisini de memnun eden Karton Bardaklar hem çay, hem de kahve için kullanılabilir. Eli yakmayan rahat bir şekilde ayaküstü muhabbetlerinizde bile büyük bir keyifle içim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz hizmet vermek maksatlı olarak, dilerseniz de ticaretini yapmak için satın alımları sağlayabileceksiniz.
Tercihe göre birden fazla çeşidinin bulunmasının yanı sıra bir de renk ve desen seçeneklerinden de faydalanabileceksiniz. Yani yazılı olanlarından tutunda yazısız olanlarına kadar veya içerisine koyulacak olan ürünün işaret edilmesine kadar her fikir ayrıntısına kadar düşünülmüştür. İçerisine koyacağınız ürünün miktarını belirtmesi açısından bir de büyük Bardak veya küçük bardak olan tercihlerden de ayrıca yararlanabileceksiniz.
Her ne kadar işletmeleri ele alarak açıklama yapmış olsak bile aslında bireysel olarak da kullanabileceksiniz. Arabanızın bir kenarına koyarak seyir halinde olmanız durumlarında sıvı içeceklerinizi tüketebilir veya toplu yemeklerinizde ikramlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tek kullanımlık olmasından dolayı hem zaman kaybını önlemekte, hem de işlem süresini hızlandırmaktadır. Çay, kahve, limonata, soğuk içecekler ve daha farklı sıcak içecekler için bire bir olan Karton Bardak için ecele etmenizde fayda var diyerek sizlere yüksek karlı ürün adetlerinden tavsiye etmekteyiz. Ofis ortamlarınızda dahi gönül rahatlığı ile tüketim sağlayarak müşterilerinizin her zaman için temiz ürünlerle karşılaşmasını sağlayabileceksiniz.

-PLASTİK BARDAKLAR
Günümüz şartlarında hem sıcak içeceklerin, hem de soğuk içeceklerin rahat bir şekilde tüketilebilmesi için tasarlanan tek kullanımlık Plastik Bardaklar için söylenecek çok güzel cümleler bulunmaktadır. Hem üreticisini, hem de tüketicisini memnun ediyor olmasından ziyade bir de yer kaplamıyor olması ayrıcalık sebebi olarak görülebilir. Bundan ötürü hangi ürün yelpazesinde kullanacağınıza karar vererek doğru alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Hem yaz sıcaklarında, hem de kış soğuklarında içinizi rahatlatacak ve ısıtacak yudumlar için doğru karar olabilir.
Gıda sektörünün bir zincir haline gelmesi ve her noktasında tüketiciyi memnun eden içeriklerin sağlanıyor olması her zaman için mutluluk verici olmaktadır. Sadece o açıdan bakmayarak bir de bireysel anlamda da toplu yemek ziyafetleriniz için veya sosyal aktiviteleriniz için de tercih edebileceksiniz. Çeşit bakımından zengin olan Bardaklar toplu umuma açık olan yerlerde de en önemli ihtiyaç olarak bilinmektedir.
Sizlere özel olarak hazırlanan resmi internet satış sitemiz sayesinde yüklü adetlere sahip bir o kadar da uygun rakamları barındıran ürün siparişleri vererek eksiklerinizi giderebilirsiniz. Birinci sınıf kalite malzemesi ile hazırlanan ve üretilen parçalar piknik çantalarımızda da ilk yerini alabilmektedir. Dikkatli kullanım sağlandığı sürece sizleri asla yarı yolda bırakmayacak olan Plastik Bardaklar hijyen açısından da hedef noktası olabilmektedir. İster büyük, isterseniz de küçük olan ebatlara sahip olabileceğinizi belirterek taleplerinize kesintisiz bir şekilde cevap alabileceksiniz.
-KARTON TABAKLAR
Özellikle toplu yemeklerin bir parçası olarak karşımıza çıkan bu sıra dışı tabaklar sandığınızdan da fazla işe yaramaktadır diyebiliriz. Hem evlerimizde, hem işyerlerimizde, hem de sosyal imkânlarımızda tek kullanımlar sağlamak için tercih ederek hem zamandan, hem de bütçemizden kar elde edebiliriz. Geniş iç hacmi sayesinde birden fazla ürünü aynı anda koyabilir veya kapaklı Karton Tabak olanlarını tercih ederek paket yapabiliriz. İsterseniz köpüklü, isterseniz de köpüksüz olan özelliklerini tercih ederek satın alma işlemi sağlayabilirsiniz.
Birden fazla çeşitleri bulunarak özellikle de gıda işletmelerinde ayrıca kolaylıklar sağlamakta olduğunu görmekteyiz. Sıcak yaz aylarında veya soğuk kış aylarında ürün çeşidine göre servis yapılabilmekte veya paketlenme sağlanabilmektedir. Yani hem yemekler için, hem çorbalar için, hem tatlılar için hem de çeşitli bölmelere sahip olan toplu yemekler için bu özel Tabaklar kullanılabilir.
Ekolojik tabak çeşitleri ile başlayarak 3 bölmeli olanlarına kadar devam eden tabak çeşitleri maliyet bakımından da uygun olmaktadır. Toplu siparişler verebileceğiniz ve ayağınıza kadar getirilebilmeyi sağlayacağınız siparişleriniz için bizlerle olmaya devam ediniz demekteyiz. İsterseniz tek renk yani beyaz, isterseniz renkli veya isterseniz de resimli olanlarından satın almanız da mümkün bulunmaktadır. Bugün ve yarın için dahi işlerinizi kolaylaştırmak ve daha planlı bir hale getirmek için pratik çözümler arasında yer alan Karton Tabaklar için sizlerde tercihinizi yapmalı ve doğru karar vermeniz gerekmektedir.
-PASTA,BAKLAVA, LOKUM, KUTUSU
Özellikle toplu yemeklerin bir parçası olarak karşımıza çıkan bu sıra dışı tabaklar sandığınızdan da fazla işe yaramaktadır diyebiliriz. Hem evlerimizde, hem işyerlerimizde, hem de sosyal imkânlarımızda tek kullanımlar sağlamak için tercih ederek hem zamandan, hem de bütçemizden kar elde edebiliriz. Geniş iç hacmi sayesinde birden fazla ürünü aynı anda koyabilir veya kapaklı Karton Tabak olanlarını tercih ederek paket yapabiliriz. İsterseniz köpüklü, isterseniz de köpüksüz olan özelliklerini tercih ederek satın alma işlemi sağlayabilirsiniz.
Birden fazla çeşitleri bulunarak özellikle de gıda işletmelerinde ayrıca kolaylıklar sağlamakta olduğunu görmekteyiz. Sıcak yaz aylarında veya soğuk kış aylarında ürün çeşidine göre servis yapılabilmekte veya paketlenme sağlanabilmektedir. Yani hem yemekler için, hem çorbalar için, hem tatlılar için hem de çeşitli bölmelere sahip olan toplu yemekler için bu özel Tabaklar kullanılabilir.
Ekolojik tabak çeşitleri ile başlayarak 3 bölmeli olanlarına kadar devam eden tabak çeşitleri maliyet bakımından da uygun olmaktadır. Toplu siparişler verebileceğiniz ve ayağınıza kadar getirilebilmeyi sağlayacağınız siparişleriniz için bizlerle olmaya devam ediniz demekteyiz. İsterseniz tek renk yani beyaz, isterseniz renkli veya isterseniz de resimli olanlarından satın almanız da mümkün bulunmaktadır. Bugün ve yarın için dahi işlerinizi kolaylaştırmak ve daha planlı bir hale getirmek için pratik çözümler arasında yer alan Karton Tabaklar için sizlerde tercihinizi yapmalı ve doğru karar vermeniz gerekmektedir.
-KARIŞTIRICILAR
Olmazsa olmazlarımız arasında yer alarak tek kullanımlık ürünlerin başında gelen Karıştırıcılar özellikle de çay servislerinin bir numaralı parçası olmaktadır. Bardak kaşık yıkamak ve aynı ürünleri tekrar tekrar kullanmak yerine böylesine özelliklere sahip olan parçaları tercih ederek rahatlık sağlayabilirsiniz. Taşınması kolay, yer kaplamayan ve birden fazla insana aynı anda hizmet verebilen özel ürünler olarak bilindiği de gerçektir.
Plastik ve tahta olmak kaydı ile iki şekilde tercih edilen ve kullanım özelliğine göre farklı modellerde de tercih edilen bu tüketim malzemeleri şimdilerde çok daha uygun rakamlara satılmaktadır. Alacağınız tek bir sipariş ürünü sayesinde uzun günler boyunca kullanım gerçekleştirerek yeri geldiğinde özel günlerinizde de tercih edebileceksiniz. İşletmelerin göz bebeği olarak tercih edilse de bireysel olarak piknik sepetlerinde ki yerini aldığını da görebilmekteyiz.
Çay karıştırmak, kahve karıştırmak veya ayran karıştırmak için hem soğuk, hem de sıcak içeceklerde tercih edilerek günün yorgunluğu atılabilir. Yıkama derdi olmayan kullanımdan sonra atılabilen Karıştırıcılar, özellikle gıda işletmeleri tarafında sel servis işlemleri için tercih edilmektedir. Veya dışarı servislerinde de paketler içine koyularak tüketicinin memnuniyeti sağlanabilir. Sitemiz üzerinden ihtiyacınız olan ürün aralıklarından sipariş ederek çok uygun rakamlara satın alabilirsiniz. Unutmayın adetleriniz ne kadar yüksek olursa o kadar kar elde edebileceğinizi belirterek doğru hesaplama yapmanızı önermekteyiz. Detaylar için sitemize giriş yapmayı unutmayınız.

-PİPETLER
Soğuk içeceklerin vazgeçilmez parçalarından biri olan pipetler özellikle de çocukların daha fazla ilgisini çekmektedir diyebiliriz. İçim kolaylığı sağlayarak ayrı bir hava katıyor olması ile başlayan alışkanlığın, zamanla keyifli hale gelmesini vurgulayarak damak zevkimizi tatlandırmaktadır. Gerek ticari faaliyetlerde, gerekse de kendi evlerimizde sıklıkla kullanarak hayatımızın bir parçası haline gelmektedir. Şimdi sizlerin de ilgi odağı olan Pipetler için sizlere özel bilgiler sunarak sizlerin beğenisine bırakabiliriz.
Günlük gıdaların çok fazla tüketildiği ve ortalama olarak binlerce kişinin sirkülasyonuna uğradığı soğuk içeceklerin yanında servis edilen Pipet bazen renkli olarak, bazen de tek renk olarak karşımıza çıkabilir. Bazen de kâğıt ambalajlı olarak üretimleri yapılmasından dolayı alım gücünün de çok fazla olduğunu görmekteyiz. Sitemiz üzerinden beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabileceğiniz pipet çeşitleri için geç kalmış sayılmazsınız.
Bir diğer çeşitlerinden biri olan da körüklü olarak adlandırılan pipetler yaz aylarının en renkli tüketim malzemeleri olarak bilinmektedir. Pipet kenarına bir limon veya bir portakal takılmasıyla da adından oldukça söz ettirmeye başlamıştır. Alkollü veya alkolsüz içeceklerin yanı sıra bir de soğuk kahve tüketimlerinde de her şekilde tercih edilebilir. İster körüklü olanlarından, isterseniz renkli olanlarından ve isterseniz de kâğıt sargılı olan Pipet Çeşitlerinden satın alarak kullanım gerçekleştirebileceksiniz. Her zaman için tek kullanımlara özen göstererek değişik değişik kullanabilme keyfini yaşayabilirsiniz. Detaylar için takipte kalmayı unutmayınız.

-ÇATAL,KAŞIK,BIÇAK
Soğuk içeceklerin vazgeçilmez parçalarından biri olan pipetler özellikle de çocukların daha fazla ilgisini çekmektedir diyebiliriz. İçim kolaylığı sağlayarak ayrı bir hava katıyor olması ile başlayan alışkanlığın, zamanla keyifli hale gelmesini vurgulayarak damak zevkimizi tatlandırmaktadır. Gerek ticari faaliyetlerde, gerekse de kendi evlerimizde sıklıkla kullanarak hayatımızın bir parçası haline gelmektedir. Şimdi sizlerin de ilgi odağı olan Pipetler için sizlere özel bilgiler sunarak sizlerin beğenisine bırakabiliriz.
Günlük gıdaların çok fazla tüketildiği ve ortalama olarak binlerce kişinin sirkülasyonuna uğradığı soğuk içeceklerin yanında servis edilen Pipet bazen renkli olarak, bazen de tek renk olarak karşımıza çıkabilir. Bazen de kâğıt ambalajlı olarak üretimleri yapılmasından dolayı alım gücünün de çok fazla olduğunu görmekteyiz. Sitemiz üzerinden beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabileceğiniz pipet çeşitleri için geç kalmış sayılmazsınız.
Bir diğer çeşitlerinden biri olan da körüklü olarak adlandırılan pipetler yaz aylarının en renkli tüketim malzemeleri olarak bilinmektedir. Pipet kenarına bir limon veya bir portakal takılmasıyla da adından oldukça söz ettirmeye başlamıştır. Alkollü veya alkolsüz içeceklerin yanı sıra bir de soğuk kahve tüketimlerinde de her şekilde tercih edilebilir. İster körüklü olanlarından, isterseniz renkli olanlarından ve isterseniz de kâğıt sargılı olan Pipet Çeşitlerinden satın alarak kullanım gerçekleştirebileceksiniz. Her zaman için tek kullanımlara özen göstererek değişik değişik kullanabilme keyfini yaşayabilirsiniz. Detaylar için takipte kalmayı unutmayınız.

Branda

 26 Eylül 2019 Perşembe  Neandria Digital
Devamı

Koli

 26 Eylül 2019 Perşembe  Neandria Digital
Devamı

Koli Bandı

 26 Eylül 2019 Perşembe  Neandria Digital
Devamı

Palet Çemberi

 26 Eylül 2019 Perşembe  Neandria Digital
Devamı

Mukavva

 26 Eylül 2019 Perşembe  Neandria Digital
Devamı

Köşebent

 26 Eylül 2019 Perşembe  Neandria Digital
Devamı
WhatsApp